VAN DA PARÇA KONTÖR BAYİLİĞİ ADRESİ

ttelekom-yeni-kisaucretsiz-bayilikMerhaba sitemize hoş geldiniz.Van kontör ve ilçeleri başta olmak üzere Türkiye;nin her yerinde kontör işi yapıyoruz.Sizde kontör işi mi yapmak istiyorsunuz?Daha ucuz,sağlam ve hızlı işlem yapan bir sitemi arıyorsunuz.Tam adresine geldiniz.Bizimle birlikte rahatlıkla her yerde kontör satabilirsiniz.Zira online üzeri kontör satışı yapmak eskisinden daha kolay,daha rahat.Kazancı ve ilgi-alakası olan sitemize bayi olmanız yeterli olacaktır.Ücretsiz bayiliğin ardından satışlarınıza hemen başlayabilirsiniz.Her zaman uygun ve ekonomik fiyatlar ile karşınızda olacağız.Tek panel kolaylığı ile artık kontörlerinizi tek panel üzerinden gönderebileceksiniz.Aynı anda üç ayrı operatöre bağlanabilme kolaylığı ile her zaman yanınızdayız.Operatör işlemlerinde indirimli ve iyi kazançlı yüklemeler ile bizimle birlikte bu sektöre de açılabilirsiniz.Hemen kontör bayimiz olun birlikte çalışmaya başlayalım.

 • Bahçesaray.
 • Başkale.
 • Çaldıran.
 • Çatak.
 • Edremit.
 • Erciş
 • Gevaş
 • Gürpınar.Van Anadolu’nun en büyük kapalı havzası olan Van Gölü kıyısında toprakları verimli akarsuları bol iklim koşulları oldukça elverişli bir yerleşim merkezidir. Bu yüzden tarihin eski çağlarından beri birçok medeniyetin hakim olduğu bir yer olmuştur.

  Arkeolojik araştırmalara göre Van ili yazılı tarih öncesi dönemleri M.Ö. 5000-3000 yılları Kalkolitik dönem başlarına kadar uzanmaktadır. M.Ö. 2000 yılında bu bölgede ilk olarak devlet kuranlar Hurrilerdir. Daha sonra Hurrilerin bölgedeki devamı olan yerli kavimler tarafından M.Ö. 900 yıllarında başkentleri Tuşba ( VAN) olan Urartu devleti kurulmuştur. Urartular M.Ö. 612 yılına kadar Van Bölgesinde güneyde yukarı Mezopotamya’ya kadar uzanan topraklarda hüküm sürmüşlerdir. M.Ö. IX. Yüzyılda Kral Sarduri tarafından Van kalesi yaptırılmıştır. M.Ö. VII. Yüzyıl başlarında Mezopotamya’dan Anadolu’ya akınlar düzenleyen Asurlular Van kalesini ele geçirince Urartular Tuşba yakınlarında Rusahinili (Toprakkale) şehrini kurarak varlıklarını devam ettirmişlerdir. M.Ö. 612 yılında Anadolu’ya gelen Medler büyük Urartu Kırallığı’na son vermişlerdir.

  Yerleşik bir nizam kuramayan Med Krallığı Persler’e yenilip yıkılınca Van ve yöresi M.Ö. 332 yılına kadar Pers M.Ö. 129 yılına kadar Büyük İskender’in doğu seferinden sonra Makedonyalılar ve M.Ö. 88 yılına kadar da Partların egemenliğinde kalmıştır.

APİLOGOKONTÖR LOGO TURKCELL VODAFONE TURKTELEKOM AVEA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir