UŞAK TA PARÇA KONTÖR BAYİLİĞİ VERİYORUZ KONTÖR BURDA

ttelekom-yeni-kisaucretsiz-bayilikMerhaba sitemize hoş geldiniz.Kontör denince akla ilk gelen site adresindesiniz.Biz Türkiye;nin her yerinde topta ve parekende kontör bayilikleri veriyoruz.Bayilik verirken müşteri adaylarımızdan bir ön koşulumuz yoktur.Sadece karşılıklı dürüstlük bizim açımızdan yeterli olacaktır.Ücretsiz bayilik ile birlikte satışlarınıza hemen başlayabilir ve kar marjınızı arttırabilirsiniz.Uşak başta olmak üzere ilçeleri ve tüm Türkiye;de bayilik veriyoruz.Bizimle nerede olursanız olun kontör satmanızda bir engel yoktur.Engelsiz kontör için bizimle çalışın.Tek panel ile üç operatöre bağlanın.Kontör işlemleriniz hızlıca hallolsun.Tecrübeli iş elemanlarımız ile 7/24 hizmetinizdeyiz.Çalışma vakitlerimizin uygunluğu ve hafta sonları da hizmet verdiğimizi belirtmeden geçmeyelim.Her açıda kontör sitemizden memnun kalacağınızı düşünüyoruz.Sorunsuz kontör işi yapmak istiyorsanız tam adresindesiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.90125764

İlimizin M.Ö 4000 yıllarından itibaren yerleşim bölgesi olarak kullanıldığı anlaşılmaktadır.Hitit Krallığı egemenliğinde bulunan bölge, M.Ö. 2500’lerde Luvi istilasına uğramış, Hitit Krallığı dağıldıktan sonra, M.Ö. 1000 yıllarında Ege göçleri ile boğazlardan gelen Frigyalıların egemenliğine girmiştir. M.Ö. 7.yüzyıllarda Lidyalılar ile Frigyalılar arasında paylaşılmıştır. Dünyada ilk kez parayı kullanan Lidyalılar,Uşak’ın batısında hakimiyet sürmüşlerdir.Lidyalılar zamanında Ege bölgesini yakın doğuya bağlayan tarihi “Kral Yolu” Uşak’tan geçmiştir. M.Ö. 6.yüzyılda bütün Anadolu Pers İmparatorluğuna bağlanmıştır.

M.Ö. 4.yüzyılda Büyük İskender’in Pers İmparatorluğunu yıkmasıyla bölge önce Makedonya Devleti daha sonra Bergama Krallığı ve M.Ö.2.yüzyılda Roma İmparatorluğu, M.S.395 yılında Roma İmparatorluğunun ikiye ayrılmasıyla 700 yıl boyunca Bizans hakimiyetinde kalmıştır.

1071 Malazgirt Zaferinden sonra, Anadolu’nun fethi ile görevlendirilen 1.Süleyman Şah, Uşak’ı Selçuklu Devletine katmıştır.Selçukluların dağılmasından sonra ki beylikler döneminde Germiyanoğulları bölgede hakimiyet sürmüş, 1391 yılında Yıldırım Beyazıt tarafından Osmanoğullarına katılmıştır. Fetret devri boyunca Karamanlılar elinde kalmış,1414’ de tekrar Germiyanoğullarına geçmiş, 1429 ‘da Osmanlı Devletine katılmıştır. Uşak’ın İstiklal savaşımızda önemli bir yeri vardır. Yunan Orduları Komutanı General Trikopis merkez Göğem Köyünde esir alınmıştır. 1 Eylül 1922 ‘de Uşak işgalinden kurtulmuş, 2 Eylül 1922 ‘de Atatürk ve İnönü şehre gelerek karargah kurmuşlar, Trikopis’in kılıcını bugün Atatürk ve Etnografya Müzesi olan evde teslim almışlardır. Kütahya İline bağlı bir ilçe iken 15 Temmuz 1953 yılında çıkarılan 6129 Sayılı Kanunla İl statüsüne kavuşmuştur.

kontor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir