ADANA DA İŞ YERLERİNE KONTÖR BAYİLİKLERİ VERİYORUZ

Sitemize hoş geldiniz.Adana,ilçbayi-formueleri ve tüm Türkiye geneline kontör bayiliği veriyoruz.Sitemizin kapıları bütün Adana lı hemşerilerimize açık olup çok yönlü fırsatları içinde barındırmaktadır.Adana;nın çeşitli ilçelerinde bayiliklerimiz vardır.Sizde onlardan biri olabilir kendi şehrinizde mahallenizde kontör satabilirsiniz.Sitemizin güvenirliğinden hiç kuşkunuz olmasın.Uzun yıllardır bu işi yapmaktayız.Sistemimizin başında devamlı duran bayiliklerimizle sürekli ilgilenen elemanlarımız var.Çalışma saatlerimiz çok makuldür.İletişim bilgilerimiz sistemimizde mevcuttur.Çok zaman harcamadan,zahmetli olmaksızın para kazanacaksınız.Başka yerlerle sorunlar yaşıyor olabilirsiniz.İstediğiniz düzeyde karşılık bulamıyor;da olabilirsiniz..Çok zaman harcamadan,zahmetli olmaksızın para kazanacaksınız.Bizimle sorun yaşamayacaksınız.Çalışıp memnun kalacağınız ender bayiler siteler arasındayız.Denemenizde yarar vardır.Haydi gelin üye olun aradaki farklılıkları sizde görün.Bizimle olmayı tercih ettiğiniz için teşekkAPİLOGOürler.Çalışmalarınızda başarılar.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Adana, Türkiye‘nin bir ili ve en kalabalık altıncı şehri. 2016 yılı verilerine göre, 2.201.670 nüfusa sahiptir. İlin yüzölçümü 13.844 m2’dir. İlde km2’ye 159 kişi düşmektedir. (Bu sayı en çok Seyhan ilçesinde 1796 kişidir.)

2016 yılında TÜİK verilerine göre 4’ü anakent ilçesi (Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam) olmak üzere toplam 15 İlçesi ve belediyesi vardır. Bu ilçelerde 829 mahalle bulunmaktadır.

Türkiye’deki altıncı büyük metropolitan alan olup ülkenin önde gelen bir ticaret ve kültür merkezidir.Maden zengini 4. bölge olan Adana; krom, demir, manganez, kurşun ve çinko yatakları açısından önem taşımaktadır.

Adana’nın merkezi; Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay illerini kapsayan coğrafi, ekonomik ve kültürel bir bölge olan Çukurova‘nın merkezinde bulunur. Yaklaşık 5,62 milyon insana ev sahipliği yapan bölgenin büyük bir bölümü, tarıma oldukça elverişli, geniş ve düz bir arazidir.

Adana kontör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir